Hakkımızda

Kibrisotoilan.com Hakkımızda

Kibrisotoilan.com, kaliteli hizmet üreten ve işinde titizliği ön planda tutan ikinci el otomobil alım-satım ilan sitesidir. kibrisotoilan.com bünyesinde, konusunda uzman, yazılımcı, grafiker, sosyal medya ve dijital pazarlama yönetim ekibi, profesyonel yönetim anlayışı ile sizlere hizmet sunmaktadır. Bu anlamda, aradığınız her araç modelini, en uygun tanıtım şartlarında sitemizde bulabilirsiniz. Kullanıcı dostu sitemizde, ziyaretçilerimizin en rahat şekilde hareket etmesi sağlanmaktadır. Site kapsamında, arazi taşıtları, SUV ve pick up modeller, lüks ve ekonomik sınıf otomobiller, minivan, van modeller, motosikletler ve ticari araçları en uygun fiyatlarla ihtiyacınıza uygun modelleri listeleyip bulmanızı sağlayacaktır.

Kibrisotoilan.com, Kıbrıs'ta faaliyette olan oto alım satım sitelerinden farklı tasarım ve görsellikte olmayı hedeflemektedir. Bu kapsamda, personelimiz sitemizi sürekli geliştirmekte ve ziyaretçilerimizin yeni düzenleme ve teknolojilerden yararlanması sağlanmaktadır.

Araç alım satımlarında, dürüst ve güvenilir ilişkilerin kurulması, ekonomik satış rakamlarından faydalanmak ve hasarsız araçların alınması çok önemlidir. Kişiler maalesef, çoğu zaman gelişigüzel aracılardan alım yaptıklarında, oldukça mağdur olmaktadır. Bu nedenle, mutlaka dürüst ve işinde uzman aracılardan yardım almanız gerekmektedir. Kibrisotoilan.com internet sitemiz, bu ihtiyaçlara cevap vermek için kurulmuştur.

Sitemize bireysel olarak üye olmak, ilan vermek kolay ve hızlıdır. Bu anlamda, ücretsiz şekilde üye olabilir, yine ücretsiz olarak ilan verebilirsiniz. İlanlarınızın durumunu, sitemiz kapsamında kolayca takip edebilirsiniz. Araç alımı yapmak isteyen kişiler de, sürekli akan ilanlarımızdan ayrıntılı şekilde yararlanabilirler. Araç portföyümüzün geniş olması, alımlarınızda birçok seçeneğin bulunmasına olanak sağlamaktadır. Bununla birlikte, personelimizden her zaman ve her konuda danışmanlık bilgisi alabilirsiniz. Sorularınız anında ve en sağlıklı şekilde cevaplanacaktır.


Vizyonumuz

Kibrisotoilan.com, sıra dışılıktan uzak bir şekilde, kendi yolunda emin adımlarla yürüyerek her zaman zirvede olmayı hedeflemektedir. Bu anlamda kibrisotoilan.com kendine özgü nitelikleriyle daima ön plandadır. Gelişen internet teknolojileri, sürekli sitemize eklenerek, üyelerimizin en kolay şekilde işlem yapması kibrisotoilan.com’un ilk önceliğidir.

Misyonumuz

Kibrisotoilan.com, alıcı ve satıcıları bir araya getirmek için her zaman en iyi hizmeti sunmak ilkesini temel misyonu olarak görmektedir. Bu anlamda, hem alıcı, hem da satıcı tarafın, işlemlerde mağdur olmasını önlemektir. İki tarafın da alışveriş sırasında mağdur olmaması, ortak bir payda da buluşması amaçlanmaktadır. Bu nedenle, ilanlarda dürüstlüğe ve mutlaka kaliteli ürünlerin satışa sunulmasına önem verilmektedir.